Skip to content

U NÁS JAKO DOMA

o nás

SPORT KLUB 171 V KOSTELCI U KŘÍŽKŮ

Zažijte u nás rodinné prostředí a skutečnou domácí atmosféru.

Areál se nachází v útulné vesničce Kostelec u Křížků. Sport klub 171 i restaurace Na golfu jsou zařízeny stylově a se smyslem pro detail. V restauraci, na sportovištích nebo na venkovních hřištích se budete cítit jako doma. Díky příjemnému prostředí a rodinné atmosféře se k nám vždy budete rádi vracet. Vytváříme pro Vás klidné a pohodové prostředí, kde se snažíme splnit všechna Vaše přání.

Bude o Vás postaráno jako u maminky.

CO U NÁS NAJDETE?

SKUTEČNÁ DOMÁCÍ ATMOSFÉRA

SKUTEČNÁ DOMÁCÍ ATMOSFÉRA

Veškeré prostory pro sportovní aktivity v areálu sport klubu 171 byly vybudovány s největší pečlivostí a uzpůsobeny tak, abyste se u nás cítili jako doma. Věříme, že to je jeden z důvodů, kvůli kterým se k nám rádi vracíte.

ČERSTVÉ LOKÁLNÍ SUROVINY DAJÍ VYNIKNOUT GASTRONOMII

ČERSTVÉ LOKÁLNÍ SUROVINY DAJÍ VYNIKNOUT GASTRONOMII

Vítejte v restauraci Na golfu. Díky výborné spolupráci s lokálními dodavateli máme v kuchyni ty nejčerstvější suroviny od místních farmářů, kteří nás zásobují čerstvým masem, mléčnými výrobky i zeleninu a ovocem. Péče, kterou výběru potravin věnujeme, se promítá do jedinečné chuti a vůně všech pokrmů, které si u nás vychutnáte.

ZÁZEMÍ PRO VAŠE SPORTOVNÍ AKTIVITY

ZÁZEMÍ PRO VAŠE SPORTOVNÍ AKTIVITY

Areál nabízí široké spektrum sportovních a relaxačních aktivit. Najdete zde golfové vyžití v exteriéru, indoor trenažery, posilovny, tělocvičny, hřiště, ale také saunu, masáže, a další služby. Mimo sportovního vyžití můžete také posedět v jedinečné restauraci Na golfu s výhledem na dokonale upravený green a malebný rybník.

ODPOČÍVEJTE A RELAXUJTE

ODPOČÍVEJTE A RELAXUJTE

Náš sport klub 171 není určené pouze ke sportovním výkonům. Můžete si zde v příjemné pohodě také odpočinout a dopřát zaslouženou relaxaci. Čeká na vás pohodlné posezení, výtečná kuchyně a žabí koncert z nedalekého rybníka, který hlídá nekompromisní čapí rodinka. Tento romantický výhled Vás omámí nejen při hře slunečních paprsků, ale i za večerního osvětlení. Stačí se jen zahledět na hladinu a nechat myšlenky volně plynout, až Vám zůstanou jen ty pozitivní. 

Hornopožárecký les, který se táhne až k řece Sázavě, nabízí prostor ke zdravotním procházkám nebo cyklovýletům.

Přijďte si odpočinou od všedních starostí.

NAPSALI O NÁS

o nás
o nás
o nás
o nás

> ARCHIV <