Skip to content

RODINNÁ RESTAURACE

RODINNÉ STOLOVÁNÍ

Nechte se hýčkat v příjemném rodinném prostředí, jehož atmosféru doplňuje hudba z letitého gramofonu. Inspirováni různými styly slolování jsme pro vás připravili mimořádný koncept rodinného posezení. Chcete se svými blízkými strávit okamžiky plné pohody při různých příležitostech? Nemusíte se obávat ani náročných chutí Vašich nejbližších. Neváhejte nás kontaktovat. Hravě si poradíme s přípravou časově náročných pokrmů ke spokojenosti celé společnosti. Rodinnou oslavu si užijete i s rozdováděnými dětmi, pro které máme připraven dětský koutek plný hraček, malování a pohádek.

Bude o Vás postaráno jako u maminky.

ČERSTVÉ SUROVINY

Oslovili jsme místní farmáře, kteří nás zásobují čerstvým masem, mléčnými výrobky, zeleninou a ovocem. Máme tak kontrolu nad každou surovinou, kterou zpracujeme a podáme na Váš stůl. Vaříme tradičně a jednoduše, bez konzervantů a dochucovadel. Čerstvé suroviny a jejich okamžité zpracování jsou zárukou, že si na našich specialitách pochutnají i ti nejmlsnější.

NABÍDKA RESTAURACE

SVATBY A VÝROČÍ

SVATBY A VÝROČÍ

Užijte si svůj svatební den bez starostí! Veškerou péči přenechte nám – navrhneme ideální menu, optimální využití prostor areálu i pestrý program tak, abyste vy i hosté byli spokojeni. 

Využijte našich krásných exteriérů i nevšední atmosféry interiérů, které se budou vyjímat ve Vašem svatebním albu. 

Bude nám velkou ctí připravit pro Vás v areálu sport klubu 171 i svatební obřad. Nehledejte svatební agenturu – obraťte se na nás!

RODINNÉ OSLAVY A PÁRTY

RODINNÉ OSLAVY A PÁRTY

Rádi pro vás zarezervujeme restauraci Na golfu, případně celý areál sport klubu 171 tak, abyste si rodinnou oslavu užili ve společnosti svých nejbližších. Společně s vámi vybereme to nejvhodnější občerstvení a pomůžeme vám i s atraktivním programem akce.

FIREMNÍ AKCE A RAUTY

FIREMNÍ AKCE A RAUTY

Lepší místo na firemní akci nenajdete! Ať už potřebujete školení pro zaměstnance, prezentaci pro obchodní partnery, prostor pro „tajnou“ poradu, na které Vás nebude nikdo rušit, den pro VIP klienty nebo standardní teambuilding – postaráme se o Vás v každé situaci. Nabízíme nejen celodenní catering, ale i zajištění programu. U nás se nikdo nudit nebude.

EVENTY A PROMO AKCE

EVENTY A PROMO AKCE

Chcete prestižním způsobem představit své produkty klientům? Odpromovat nový program firmy? Využijte náš vnitřní uzavřený TV okruh “jumbotron”, datové projektory, reklamní plochy a překvapte využitím vašich firemních barev na stropním osvětlení!

Příjemná atmosféra, pohodlí a ochotný personál umožní hostům soustředit se jen a jen na Vaši prezentaci. Jediným rozptýlením budou chutě a vůně podávaných lahůdek.

MENU

od 23. května 2022

PŘEDKRMY

Restaurace

100 g Náš hovězí tatarák

s vejcem, česnek, topinky 1, 3, 7

210 Kč

HLAVNÍ CHODY

POLÉVKY

Restaurace

0,33 l dle denní nabídky

69 Kč

VÝBĚROVÁ MASA Z GRILU

Přílohy ke grilovaným masům

SALÁTY

Restaurace

(250 g) Caesar salát s kuřecími kousky

ančovičkový dresing, krutony, sýr Grana Padano 1, 3, 4, 7

225 Kč

DEZERTY

Restaurace

Čokoládový fondant

mangové pyré, vanilková zmrzlina 1, 3, 7, 8

185 Kč

LÍBÍ SE VÁM NĚCO Z NAŠEHO MENU?

DENNÍ MENU

Týdenní nabídka na každý den
do pátku od 11:00 do 15:00.

200 g Kuřecí prso v bylinkové krustě, pečené brambory (1, 3, 7)
195 Kč
280 g Míchaný salát se sýrem feta (1, 3, 7)
175 Kč
1 ks Palačinka s vanilkovou zmrzlinou (1, 7)
75 Kč

Barová jídla:

Smažené Jalapeňos plněné nivou
105 Kč
80 g Pražené mandle
95 Kč

POŘÁDÁTE OSLAVU, SVATBU, FIREMNÍ VEČÍREK?

VINAŘSTVÍ ŠMÍD – JAKUBEC

VINAŘSTVÍ ŠMÍD – JAKUBEC Horní Dunajovice. Skvělé víno vyrobené ve vinařství Šmíd exklusivně pro restauraci Na golfu. Víno zraje ve sklepích s unikátní tokajskou plísní.

FOTOGALERIE